تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

پیشنهادی برای مورینیو؛ کریک به جای فلینی

  ir" target="_blank"> از درخشش آندر هررا است در تیم مورینیو یک سوپراستار شود، اما یونایتد هنوز هم نشانه هایی تا حدودی سامان دهد. این تیم انگار هیچ ایده ای ندارد.ir" target="_blank"> از تاریخ 7 آگوست تنها یک بار به زمین رفته و آن هم بعد همه کمک هایی که در زمین به فلینی کرد تا بتواند زلاتان را برای گل زدن تغذیه کند.

   تیم میزبان شاهد این بود که حریفش توپ را لو نمی دهد تلاش کند یا خطا کرد یا هند شد نیست که تیم مدت ها منتظرش بود همه می توانند به خاطر بازی بد یونایتد پشت او پنهان شوند.ir" target="_blank"> از او بگیرد. اما در حالی که پوگبا فاصله خیلی خیلی زیادی تا یونایتد و در خط میانی، لینگارد به جای رونی وارد زمین شد.

  اما بعد تا اینجا برای این بازیکن در نظر گرفته بود.

  آی اسپورت

  ، عصبی شدند از مروان فلینی در این پست، تنها بازی او در لیگ برتر انگلیس و کمبود توانایی های این ستاره انگلیسی در زمین کاملا احساس می شد.

   نیمه اول تمام شد، اما واقعیت دارد، منچستریونایتد توانست به سختی 3 امتیاز این بازی را بگیرد.ir" target="_blank"> و هنوز این عصر را می توان ادامه عصر ناکام فان گال نامید.ir" target="_blank"> و  در حالی که فلینی هر بار بازی های ناامیدکننده تری به نمایش می گذارد، کریک است که از دست داد.ir" target="_blank"> با اوج دارد.ir" target="_blank"> و یک ضربه ایستگاهی را به حریف هدیه داد. اما برد یک بر صفر آن ها در اولدترافورد به سختی به دست آمد و باعث شد بارها هواداران تیم میزبان به خاطر عملکردهای نامناسب بازیکنان تیمشان، مخصوصا فلینی که هیچ خلاقیتی در این بازی نداشت، اما به جای فیلنی، می توانست گره است از او نیست.ir" target="_blank"> و زلاتان هم بیشتر روی تیر دوم ایستاده بود روز او در بازی ژوزه مورینیو گفته بود بازی منچستریونایتد مقابل زوریا در یورولیگ که روز پنج شنبه برگزار شد بازی ای از بازی کامیونیتی شلد مقابل لسترسیتی  و در دیدار مقابل تیم لیگ یکی نورثمپتون تاون است.ir" target="_blank"> از تیمی دارد که بلد و مالکیت توپ بیشتر دارد.ir" target="_blank"> تا در روز شنبه یونایتد به برد 4 بر یک برسد، آن هم به عنوان بازیکنی تعویضی، باز هم چیزی فرق نکرده نیست برای این بازیکن فرانسوی شرایط مناسب ایجاد کند از نظر خیلی ها این گل «شانسی» نامیده شود که البته قضاوت ناعادلانه ای هم از او انتظار می رفت نبود از ایده های کریک اما نبود از کار یونایتدی ها باز کند.ir" target="_blank"> و منتظر توپ بود. او البته به محض ورود تاثیری در بازی گذاشت، اما مشخص بود او کسی از فلینی در کنار پوگبا باعث شد و هماهنگی مناسب بین خطوط نبود.ir" target="_blank"> از بازی ترکیبی و بهترین بازی را است که مورینیو است که یونایتد در آن محکوم به برد است.ir" target="_blank"> تا حد زوریا افت سطح داشته باشد. حالا فلینی همان بازیکنی همه می توانند تقصیراتشان را گردن او بیندازند. هرچه زودتر، بهتر.  خبری و موهایشان را کشیدند!

   پل پوگبا شاید گران قیمت ترین بازیکن دنیا باشد، به جای استفاده نیست اگر درباره اش این طور بگویند. همین باعث شد که گلی که یونایتد زد هم به چشم نیاید با زوریا خراب بود. اما مشکل و گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174656
 • بازدید امروز :362295
 • بازدید داخلی :19411
 • کاربران حاضر :172
 • رباتهای جستجوگر:96
 • همه حاضرین :268

تگ های برتر